Atabeyi

Patron
Patron
Seviye 1
9 Aralık 2017
74
93:57
0
Deneyim Puanı
999,557
Minecraft-Ability Stones-Modu-Oyunpat-1.png


Hepinize tekrardan yepyeni bir konuyla merhaba! Minecraft kategorisinde yepyeni bir mod konumuzla merhaba diyor, direkt konuya geçmek istiyorum. Bu konumuzda Minecraft için güzel bir modu tanıtacağız: Minecraft Yetenek Taşları modu.

Minecraft Yetenek Taşları Modu Nedir?

Yetenek Taşları modu, bir seferde 3 dakika boyunca belirli efektleri uygulamak için bir dizi taş ekliyor. Yeni Büyülü Toz Cevheri taşların işlenmesinde anahtar. Etkileri uygulayabileceğiniz Mundane Stones oluşturmanıza ve bunları hazırladığınızda taşlara güç vermenizi sağlar. Daha sonra, yeteneği taşlar oluşturmak için iksirleri Ability Infuser'ındaki sıradan taşlarla sihirli tozu birleştirebilirsiniz.

Mod Görüntüleri

Minecraft-Ability Stones-Modu-Oyunpat-5.png
Minecraft-Ability Stones-Modu-Oyunpat-4.png
Minecraft-Ability Stones-Modu-Oyunpat-3.png
Minecraft-Ability Stones-Modu-Oyunpat-2.png


Aktive edildiğinde bu taşlar ateşe direnmenize, su altında nefes almanıza ve daha yüksekten atlamanıza izin verecektir. Hatta tüm bu özelliklerin yanı sıra geceleri görebilir veya tamamen görünmez de olabilirsiniz.

Efektleri bir taş halinde birleştirmenizi sağlayan gelişmiş bir dolgu maddesi de oluşturabilirsiniz. Hemen burada bulunan kombinasyonlarla neyi nasıl yapabileceğinize de göz atabilirsiniz.

Peki bu modu nasıl indirip kuracağız? Çok basit, hemen aşağıdan "Modu İndir" yazısına tıklıyoruz ve Modu resmi internet sitesinden indiriyoruz. Ardından "Çalıştır"'ı açıyoruz ve %appdata% yazıyoruz. Ardından .minecraft klasörüne gelip mods kısmınan indirdiğimiz .jar modunu atıyoruz ve modu kuruyoruz. Ardından Forge yüklü Minecraft'ımıza giriyor ve modun tadını çıkartıyoruz. Keyifli oyunlar!

Modu İndir
 

SH4D

my silence is just another word for my pain
Seviye 0
22 Ocak 2018
94
0:14
0
Deneyim Puanı
6
Böyle bir modun bulunması gerçekten çok güzel!
 

ByZiya

Yönetici
Seviye 0
12 Aralık 2017
201
0:56
0
Deneyim Puanı
2
Güzel modmuş, Minecraft oynamadığım için pek anlayamacağım fakat güzele benziyor.
 

MFG

Seviye 0
Seviye 0
24 Aralık 2017
70
0
0
18
Deneyim Puanı
0
Minecraft'a başlıyorum efsane modlar varmış haberimiz yok sen böyle bir konu paylaşmasan.