Minecraft'ın Yeni Java Dokularını Deneyin!

Kyalun

QuaBlocks Sahibi - Mimar
Seviye 0
9 Aralık 2017
45
0
0
16
Denizli
Credits
0


Merhaba oyunpatlar!

Bugün sizlere, Minecraft'ın yeni çıkmış Java dokularından bahsedeceğim. Minecraft'ın yeni çıkarmış
olduğu bu doku paketi, Minecraft'ın 1.12 sürümü için yapıldı. Bu doku paketini indirmeden önce, oyun sürümünüzün 1.12 olduğundan emin olun lütfen.

Bu yeni gelen doku paketi ile dokular canlanmış, daha da bir güzelleşmiş şekilde çıkıyor karşımıza.
Minecraft'ın bu yeni dokuyu bizlerle paylaştığı için çok mutluyuzdur umarım oyunpatlar, ha? Çok mu merak ettiniz, işte o doku paketinin kısa bir tanıtımı.

Evet arkadaşlar, kısacası dokularımız dediğim gibi canlanmış, bir hayli de güzel olmuş. İsterseniz indirme adresini koymadan önce, doku paketimizin nasıl kurulacağı hakkında bilgiler vereyim.

ilk olarak indireceğimiz doku paketini BURADAN indirin. Sonrasında, başlat kısmından 'Run' veya 'Çalıştır' yazarak gelen sonuca tıklayın, sonra burada yazı yazma yerine '%appdata%' yazın, açılan dosya içinde olan bazı klasörler var. Bunlardan biri sizde ya en altta bulunan, ya da en üstte bulunan '.Minecraft'tır. Bu klasöre girin, ardından o klasör içersindeki 'Resource Packs' kısmına girin. Ve ardından indirdiğiniz '.zip' uzantılı sıkıştırılmış dosyayı 'Resource Packs' klasörüne atın.

Virüstotal için TIKLA


Unutmayın arkadaşlar, bu doku paketi oyunumuzun 1.12 sürümü için tasarlandı. Ayrıca eğer bir sıkıntı ile karşılaşırsanız, BURADAN sıkıntınızı çözmek için yol arayabilirsiniz. Her neyse oyunpatlar, bugünlük bu kadardı. İyi iskelet öldürmeler!
 
  • Beğen
Tepkiler: ByZiya ve Candarys

ByZiya

Yönetici
Seviye 0
12 Aralık 2017
201
0:56
0
Credits
0
Ölümsüzlük totemini yapamamışlar, onun dışında iyi iş çıkarmışlar. Güzel konu, teşekkürler. :)
 
  • Beğen
Tepkiler: Kyalun