Bluter

Seviye 0
Seviye 0
1 Şubat 2019
31
101:05
0
Bluter#0074
Credits
0
1291


1292


Herkese merhaba değerli Oyunpat üyeleri. Bugün sizlere E.A Games'in yapmış olduğu ve efsaneleşmiş yarış oyunlarından birisi olan Need For Speed: Underground 2'nin save (kayıt) dosyasını sizler ile paylaşacağım. Hadi ilk önce Need For Speed: Underground 2 ile ilgili biraz bilgi alalım.

Efsaneleşmiş Bir Yarış Oyunu
E.A Games'in o zaman ki adı ile E.A Black Box, oyunu 9 Kasım 2004 tarihinde çıkarmıştı. Oyun kısa sürede batıda sevilmeyi başarmış ve bir süre sonra doğuda da sevilmeye başlanmıştı. Fakat doğuda en çok bizler yani Türkler tarafından adeta efsane adı ile anılmış bir oyun oldu. Oyun için bir çok modlar, hileler yapıldı. Oyun adeta Türkler için özel bir yapımdı. Tabii ki sonraki senelerde de çok sevilen Need For Speed oyunları çıkmıştı. Fakat Underground 2 en sevilenlerden birisi olmuştu. Peki oyun neden bu kadar sevilmişti? Çünkü oyunun içerisindeki içerikler o yıla göre çok üstündü. Gerek arabaları, gerek modifiyeleri, gerekse yarış ve haritaları harikaydı. Farklı arabalar, bir çok performans seçeneği, arabaları dekore etmek, o yıla göre bir hazineydi. Ayrıca Hızlı ve Öfkeli hayranları da Need for Speed: Underground 2'yi sevmişti. Oyun hala bir çok kişi tarafından aktif olarak oynanıyor. Ama oyunun en çok sevilen yarış türü drift yarışlarıydı tabii ki de. Büyük haritalar, kaygan araçlardan tutun bir çok eğlence etkenine kadar bir çok şey mevcuttu. Sonuçta bir çok kişi tarafından sevilen ve Türkiye'de de ilgi görmüş olan Need For Speed: Underground 2 başarılı ve efsaneleşmiş bir yarış oyunuydu.

1293


Save Dosyasını İndirmek Ve Kurmak
Save dosyasını herhangi bir siteden rahatlıkla bulabilir ve indirebilirsiniz. Sadece tek yapmanız gereken Google'a Need For Speed: Underground 2 Save Dosyası yazmak. Zaten bunun sonucunda bir çok site bulunacaktır, herhangi birinden indirmeniz yeterli olur. Kayıt dosyasını indirmek kolay, tabii ki dosyayı kurmakta çok kolay. İlk olarak bilgisayarınızın arama kısmından Çalıştır adlı programı çalıştırın. Çalıştırdıktan sonra aç kısmına AppData yazın. Çıkan 3 bölümden Local adlı dosyaya girin. Orada Need For Speed: Underground 2 adlı bir dosya bulunacaktır. Ona tıklayın ve save dosyasını klasörün içine atın. Klasörleri kapatıp oyuna giriş yapın. Profil sekmesinden hangi dosyayı yüklemişseniz onun adı çıkacaktır. Örnek olarak "Effect" gibi. Ona tıkladıktan sonra işlem bitiyor. Artık oyununuzu 100% bitmiş bir şekilde oynayabilirsiniz. Bütün arabalar, modifiyeler ve yarışlar açık olacaktır. Save dosyasını indirmek için buraya tıklayın. Sizlere iyi yarışlar diliyorum!

Son
Evet, konumuz burada bitiyor. Umarım save dosyası ve konu işinize yaramıştır. Herkese iyi oyunlar, iyi forumlar dilerim.
 
Son düzenleme:

Kaizen

Seviye 0
Seviye 0
16 Şubat 2019
1
1:11
0
24
Credits
0
Bu oyunu hala oynayan kaldı mı ya? Ayrıca indirme linkini konuya ekleseydiniz daha güzel olurdu.