Neymiş Bu Ünlü Clash Royale?

ByZiya

Yönetici
Seviye 0
12 Aralık 2017
201
0:56
0
Credits
0

Acele et, koş içeceğini kap gel!

Ya klasik giriş oldu fakat tekrar söyleyelim. Bu paylaşımımda hep beraber eğleneceğiz. O yüzden her zamanki gibi lezzetli, fantastik içeceğinizi alıp gelin. Sizi bekliyor olacağım. Hatta sayalım. Üç, iki, bir... Aldınız mı? Neyse, başlayalım!


Yık kuleyi!

Artık adını hep duyuyoruz bu oyunun. Peki, nedir bu oyun? Necidir? Bizi yer mi? İşte bu soruların cevabını açıklayalım. Bu oyun, 4 Ocak 2016 tarihinde çıkmış, Strateji türünde bir video oyunudur.

Mobil bir video oyunu olan Clash Royale, gerçekten ünlüdür. Hemde aşırı derecede ünlüdür, YouTube'da gezerken veya internette video izlerken karşımıza çıkabilir. Fakat merak etmeyin, sizi yemez.Geliştirici şirket Supercelldir. Oyunda gerçekten gelişmek istiyorsanız belirli bir miktarda para yatırmanız sizler için en iyi seçenek olacaktır. Fakat aşırı derecede emek vererekte bu oyunda gelişebilirsiniz.


Oyunda bir sürü arena ve kart vardır, kartlarınıza seviye atlatabilir, savaşlarda kazanarak kupanızı arttırabilirsiniz. Kupanızı arttırarak arenalardan başka gizemli arenalara geçebilirsiniz. Eğer şanslıysanız bir sürü efsanevi bile çıkarabilirsiniz.

Bu paylaşımın da sonuna gelmiş bulunmaktayız. Umarım bu paylaşımım size yararlı olmuştur. İyi forumlar.