Atabeyi

Mekanın Sahibi
Mekanın Sahibi
Seviye 1
9 Aralık 2017
74
116:07
0
Credits
750
Hepinize yepyeni bir konuyla daha merhabalar! Yepyeni bir grafik tasarım konusuyla daha sizlerleyim. Bu konumuzda hazırlamış olduğum çalışmalardan farklı olarak yaklaşık 6 saatimi vermiş olduğum efsane bir konu tasarımıyla sizlerleyim. Evet, bu tasarımın tüm fikri tamamen bana ait olup 6 saatimi verdim. Tasarımı alan kişi tasarımı gerçekten oldukça beğendi. Bu tasarımı yaklaşık 60₺'Ye sattım. Tam fiyatını hatırlamıyorum fakat 60₺ diye hatırlıyorum.
Bu tasarım Nicosia Network adındaki bir Minecraft sunucusu için yapılmış olup tasarım hala kullanılmaktadır. Tasarımdaki tüm fikirler de bana aittir.

Efsane-Konu-Tasarımım-Nicosia-NW-Kiasan.png

Peki bu konu tasarımını yapmak & hazırlamak kaç saatimi aldı?
Bu forma tasarımları geçrekten çok zamanımı aldı, 6 saat kısa bir süre değil çünkü. 6 saatte tüm fikri düşünüp ortaya bunu çıkardım. Bence şuana kadar yapmış olduğum tüm konu tasarımlarından çok daha iyi bir konu tasarımı çıkardım ortaya. Çünkü tasarımı yaparken üstüne çok yoğunlaştım. İconları çeşitli sitelerden bulup topladım vesaire baya bi' uğraştım. Sonuç olarak ise tasarımı satın alan kişi tasarımı oldukça beğendi.

Tasarımı hangi programdan yaptım?
Tasarımı Adobe Photoshop CC 2017 kullanarak yaptım. Şuanda Adobe Photoshop CC 2018 kullanmaya başladım, o ayrı.

Sizler de konunun altında tasarım hakkındaki görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Bir sonraki tasarım konusuyla görüşmek üzere, iyi forumlar!

• Beğen
Tepkiler: MrSpy ve SH4D