Atabeyi

Patron
Patron
Seviye 1
9 Aralık 2017
74
93:57
0
Deneyim Puanı
999,557

Herkese merhaba!
Oyunpat Forum Rehberi kategorisinin ilk konusuyla karşınızdayım. Evet, forum açılalı baya' oldu, böyle bir konuyu açmak için geç kaldığımızın da farkındayız. Fakat geç olsun güç olmasın demişler. Hepinizin huzurunda forumumuzda çeşitli yöneticilerde gördüğünüz "onaylı tik" işaretinin ne işe yaradığını belirteceğim.
Bu onaylı tike saihip olan kullanıcılar, Oyunpat üst yönetiminde yer almış, belli bir süre bizimle & benimle görev yapmış kişilere verilen bir işarete sahiptirler. Onaylı tike sahip olan bu kullanıcılar forum ve benim için önem arzeden kişilerdir. Peki bu onaylı tik işaretini kimler verebilir?

Bu onaylı tik işaretini sadece forum yöneticileri verebilir. Yani sadece ben, @admiraldus ve @Poptoys verebilir. Peki her onaylı tik olan forumda üst yönetimde bulunmuş bir kişi olarak mı algılanmalı? Evet, bizim de tamamen amacımız bu.

Onaylı tik işaretini alabilmek için ne yapmamız gerekiyor?

Bu soru bana çok geldiği için ayrı bir başlık altında bu konuda incelemek istedim. Onaylı tik işaretini sadece üst yönetime verdiğimiz için, eğer bir onaylı tik işaret sahibi olmak istiyorsanız forumun üst yönetiminde yer almanız gerekiyor. Evet, bu da göründüğü kadar kolay bir şey değil.​

SH4D

my silence is just another word for my pain
Seviye 0
22 Ocak 2018
94
0:14
0
Deneyim Puanı
6
Böyle sistemlerin olması oldukça güzel. Umarım yakın zamanda bize de takarsınız :)

ByZiya

Yönetici
Seviye 0
12 Aralık 2017
201
0:56
0
Deneyim Puanı
2
Onaylı tik sayesinde insanlara güvenimiz artacak, teşekkürler.

MFG

Seviye 0
Seviye 0
24 Aralık 2017
70
0
0
18
Deneyim Puanı
0
Ben de en yakın zamanda sahip olmak için onaylı tike elimden geleni yapacağım.

Orion

Sunrise.
Sistem Yöneticisi
Seviye 1
9 Aralık 2017
150
85:05
0
Deneyim Puanı
82
Umarım forum üyelerimizi bu konuyla aydınlatabilmişizdir. Herkese iyi forumlar dileriz!