Zera

Unknown End,,
Seviye 0
24 Aralık 2017
60
0
0
19
Deneyim Puanı
0


picture1.png


Konunun yer aldığı oyunumuz olan PES 2017 için nasıl kendimize özgü oyuncu oluşturabileceğimizi göreceğiz. Öncelikle mevcut oyunumuza giriyoruz, daha sonra menüler arasından en son menüye geçiyoruz. Bu menüden Düzenle adlı bölümüne geliyoruz, ardından karşımıza gelen seçeneklerden Oyuncular, Oyuncu Oluştur seçeneğini seçiyoruz. Karşımıza aşağıdaki gibi bir bölüm geliyor.

picture1.png


İşte karşınızda kendi oyuncunuzu oluşturacağınız bölüm. Oluşturacağınız oyuncunun, adını ve forma adı için oyuncu adı kısmına, yaşını ve ülkesi için temel ayarlar, oynayacağı mevki için oynanabilen pozisyon, oyuncu güçleri veya yetenekleri için yetenek, oyuncu yüzü için görünüm, gol sevinçleri için hareket, başka bir oyuncunun özelliklerini kullanacaksanız temel kopya kısmına giderek istediğiniz özellikleri kendinize göre değiştirebilirsiniz. En çok dikkat çeken kısım olan oyuncu yüzü için gerçekten uğraşmanız gerekiyor ya da biraz düzenleme yaptığınızda işinizi görecektir.

Oyuncunuzu en güzel şekilde kendinize göre ayarladınız, oyuncunuz hazır durumda, o zaman hemen altta bulunan OK kısmına gelerek oyuncunuzu kaydedebilirsiniz. Kaydettiğiniz oyuncuyu, Analig Kariyer Modu ve Efsane Ol Kariyer Modu dahil olmak üzere kullanabilirsiniz, tabii kullanıp kullanmamak size kalmış.

maxresdefault.jpg
 
Tepkiler: 'Lion' ve Wolf