Payday 2 Hakkında ve Oyunu Yiyebilir misiniz?

Kozy

Seviye 0
Seviye 0
9 Aralık 2017
73
0
0
18
İstanbul
forum.oyunpat.com
@YOK
@YOK
@YOK
! Kozy#9122
ozyurtkahraman74
Deneyim Puanı
0
oyunpat.png

thumb-1920-582202.jpg

Merhaba oyunpatlar! Bu konumda Payday 2'den bahsedeceğim. Yeniyor mu, yoksa yenmiyor mu ona bakacağız.
Öncelikle sistem gereksinimlerine bakalım.

En az 3 GB bellek sahibi olmanız gerekiyor ancak ben 8 GB bellek kullanmanızı öneririm. En az 10 GB depolama alanı olması gerekiyor fakat önerim 30 GB boş alanınız olmasıdır. En az 512 MB ekran kartınız olması gerekiyor (NVIDIA GeForce GTX460/ATI Radeon HD 5850) ama bence 2 GB ekran kartı daha iyidir.

Payday 2 sistem gereksinimleri bunlar. Şimdi gelelim Payday 2 oyununun konusuna

İster tek başınıza ister arkadaşlarınızla soygun yapabileceğiniz, soygun yapmayı tecrübe edineceğiniz ve kanaatimce yüksek oranda zevk alacağınız bir oyun kendileri.
İster sessizce görevlileri etkisiz hale getirebilir ister dalıp sivilleri, görevlileri ve polisleri vurarak soyabilirsiniz.
Ancak ikinci teknik daha zorlayıcıdır bu yüzden sabrınızı sınayıp sessizce soymanızı öneririm.
bom_wallpaper.jpg

Oyundaki eşyalardan bahsetmek istiyorum birazda,
Payday 2 silahlarında ister pompalı ister otomatik ister tabanca her çeşit silah mevcuttur. Bir kaç örnek verecek olursam, CAR-4 silahı Extended magazine ile 60'lı kapasite yapabilirsiniz.
M4A1'e susturucu takıp gizli görevler yapabilirsiniz.

Payday 2 maskeleri ise görevlerde tanınmamanızı sağlar, daha az korkunç maskeler daha kolay gizli görev yapmanızı sağlar. Örnek verecek olursam, Dallas maskesi çok ünlüdür.

Payday 2 skinlerinden bahsedelim birazda, silahları, zırhları ve maskeleri boyayabilirsiniz. Bu üç eşya genellikle satın alınır ya da kutulardan çıkar, nadir de olsa görev sonunda verdiği de oluyor.
164618007-payday-wallpapers.jpg

Benim en sevdiğim görev ise "First World Bank" bence en zorlu görevlerden birisi, onu oynarken zevkten ölecekmiş gibi hissediyorum.

Sende oyna, sessiz veya tehlikeli tarafını seç!

Bunlara ek olarak onlarca silah, skin ve maske mevcut. Bir sürü görev olduğunu da unutmayalım. Zorluk derecesi arttıkça aldığınız ödüllerin ve zevkin artacağını sakın unutmayın!

Konumu okuduğunuz için teşekkür eder iyi forumlar dilerim.

Moderatör tarafında düzenlendi: