hsynpng

Seviye 0
Seviye 0
3 Şubat 2019
47
19:37
0
Deneyim Puanı
208
Pentakill Nedir?
Penta kill dediğimiz olay, bir oyuncunun yapabileceği en son ve en zor şeydir. Açıklamak gerekirse, bir oyuncu kısa süre zarfında rakip takımdaki tüm oyuncuları seri şekilde öldürürse (Beşte beş!) Penta Kill yapmış olur. Penta Kill' e ulaşmak için sırasıyla Double Kill, Tripple Kill, Quadra Kill yapmak gerekir ve son oyuncuyuda alırsanız Penta Kill yapmış olursunuz.

Penta Kill, bir oyuncunun yapabileceği en zor iştir. Çünkü, Penta Kill alırken öldüreceğiniz adamları kısa bir süre içinde öldürmeniz gerekir. Bu süre yaklaşık 5-6 saniyedir. 4 kişi öldürüp son oyuncuyu 10 saniye sonra öldürürseniz bu seri zaman aşımına uğramış olur ve Quadra Kill (Dörtde dört) ile yetinmek zorunda kalırsınız.

Ayrıca Pentakill, League of Legends'in oluşturduğu hayali bir metal müzik grubunun da adıdır. Bu grubun şarkıları da vardır. Ayrıca oyun içinde bu grubu temsil etmek amaçlı çıkarılmış bir kostüm konsepti de vardır. İşte ;

Kostüm konseptindeki kostüm isimleri;
  1. Pentakill Mordekaiser
  2. Pentakill Karthus
  3. Pentakill Sona
  4. Pentakill Olaf
  5. Pentakill Yorick
Albüm : Smite and Ignite

Saygılarımla iyi forumlar..
 

Akhilleus

Seviye 0
Seviye 0
22 Şubat 2019
10
8:41
0
16
Deneyim Puanı
89
Ayrıca kelime anlamı olarak Penta, Latince 5 anlamına gelmektedir. Pentakill'in "5'te 5" anlamına gelmesinin sebebi budur.