PlayerUnknown's Battlegrounds Erken Erişimden Çıktı!

Reol

Seviye 0
Seviye 0
24 Aralık 2017
3
0
0
20
Bursa
Reol #7324
Credits
0


Bütün oyunculara ücretsiz Winner Winner Chicken Dinner Tişörtü.
PlayerUnknown's Battlegrounds resmi olarak çıkışını duyurdu. Aniden açılan sunucularda yaşanılan problemlerden ötürü bakıma giren oyun, birkaç saat boyunca oyuncularına çevrimdışı kaldı. Tabii ki bunun özrünü dilemek adına oyuncuları ücretsiz bir hediye bekliyor. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca bütün oyuncular ücretsiz olarak, "Winner Winner Chicken Dinner" isimli tişörte yalnızca oyuna giriş yaparak sahip olma fırsatına sahip.

İsterseniz biraz da PlayerUnknown's Battlegrounds'ın erken erişimden çıkması ve 1.0 sürümüyle ilgili konuşalım. Bu yeni sürümde birkaç iyileştirme ve geliştirmenin yanı sıra oyunun dengesinin de aynı şekilde geliştirildiği belirtildi. Geliştiricilerden "Bluehole", oyunun yakın gelecekte bu "aşamalı iyileştirmeler" sayesinde daha oynanabilir ve güvenilir olacağını belirtti. Bluehole, oyunun hile engelleyicilerinin de git gide daha iyi olduğunu; iyileştirmeler sayesinde hile kullananların sayısında %66 gibi bir oranda düşüş olduğunu ekledi.


PlayerUnknown's Battlegrounds 1.0 sürümü oyuna birçok yeni mekanik de ekledi. Tırmanma gibi özelliklerin eklenmesiyle oyunun büyük derecede değişeceği aşikar. Yeni gelen çöl haritası "Miramar"ı unutmak da hiç doğru olmaz zaten yakın zamanda oyunun test sunucularında bu harita denemeye açıktı keza bu yeni sürüm ile oyuna resmi olarak da eklendi. Oyuncular bu yeni güncellemeyle oyuna büyük etkisi olan yeni engelleri, silahları ve hatta araçları bu yeni haritada bulabilecekler.

Bu konu içerisinde yeni sürümün getirdiklerini size yüzeysel olarak anlatmış oldum, eğer ki daha fazla ve detaylı bilgiye ihtiyacınız olursa tam güncelleme listesini incelemenizi öneririm. Sonuçta gelişime açık olan PlayerUnknown's Battlegrounds'ın geleceğini günümüzde gelen güncellemeler çizecek; biz Oyunpatlar'a da takip etmek düşer, iyi eğlenceler!


 
Son düzenleme: