PlayerUnknown's Battlegrounds Sistem Gereksinimleri

ByShawn

Seviye 0
Seviye 0
16 Aralık 2017
120
0
0
www.youtube.com
Deneyim Puanı
0
oyunpatbeybi.png
Hepinize merhaba!

Bugün sizlere PlayerUnknown's Battlegrounds adlı oyununun sistem gereksinimlerini sizlere göstereceğim. Konuya başlamadan önce sıcak çikolatınızı kapın gelin. Keyifli okumalar!

pubg.jpg

Ama öncelikle bu oyun ile ilgili kısa bir özet geçelim.

Bu oyun 21 Aralık 2017 tarihinde geliştiricileri olan Bluehole Studio, PUBG Corporation ve tasarımcısı olan Brendan Greene taraflarından Xbox One, Microsoft Windows platformlarında piyasaya sürülmüştür. Oyunda 100'e yakın oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar.
Bu oyunun yapımcıları tarafından buyrulan mesaj ise şöyledir:

"PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS, oyunun sonunda hayatta kalmayı başarabilen tek bir oyuncunun kazanabildiği ve oyuncu topluluklarının görüşlerinin toplanarak ortaya çıkardığı bir oyundur."
Yani açıkçası bu oyunun aslında buradan ne olduğu az çok belli oluyor.

Bu oyunun motoru ise Unreal Engine 4 idir. Bu oyunun ödüllerinden birisi de The Game Award for Best Multiplayer Game idir.

PlayerUnknown's Battlegrounds, Steam üzerinde 69 ₺ fakat sponsorumuz Foxngame ile PlayerUnknown's Battlegrounds'ı 58,50 ₺'ye bana tıklayarak satın alabilirsiniz. Pekala diyelim bu oyunu aldınız fakat Skininiz yok. Bunun için ise sponsorumuz ByNoGame ile PlayerUnknown's Battlegrounds Skinlerini indirimli bir şekilde bana tıklayarak satın alabilirsiniz.

Aslında iyi bir haberimiz var. Bu oyun yakın bir zaman içerisinde Playstation 4 platformuna da çıkacak. Gamerlar buna eminim çok sevinecekler Oyunpatlar!

Xbox-One-Hammerwatch-Circuits-PlayerUnknowns-Battlegrounds-Okami-HD-Night-in-the-Woods.jpg

Pekala şimdi gelin bu oyunun sistem gereksinimlerine bakalım.

Minimum:
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
İşlemci: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
DirectX
: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

Gördüğünüz gibi aslında bu oyun diğer oyunlara göre birazcık daha iyi bir sistem gereksinimleri istiyor. Fakat oynadığınızda ve sisteminizin bu oyuna yeterince uygun olduğu zaman bu oyundan çok keyif alacaksınız.

İyi forumlar.
-ByShawn​

Tepkiler: afesraca ve ByZiya