PlayStation 4, Ocak 2020 PS Plus oyunu açıklandı

Oyunpat

Kıdemli Yetkili
Kıdemli Yetkili
Seviye 0
26 Haziran 2019
168
32:15
0
19
Deneyim Puanı
945


PlayStation 4, Ocak 2020 PS Plus oyunu açıklandı

Yepyeni bir yıla, yepyeni bir on yıla girdik. 2020 yılına girmemiz ile birlikte oyun gündemi hız kesmeden büyümeye devam ediyor. 2 yıldır aktif olarak hizmet verdiğimiz Oyunpat’ı yeni yılda, sizler için baştan sonra yeniledik. Yeni görünümümüz, umarım hoşunuza gitmiştir.

Yeni yıla, 2020’ye girmemiz ile birlikte Sony, PlayStation Plus aboneleri için ücretsiz PlayStation 4 oyunlarını ilk ay için açıkladı. 6 Ocak’ta piyasaya sürülecek oyunlardan önce Titanfall 2 ve Monster Energy Supercross‘u kütüphanenize eklediğinizden emin olun. Bu iki oyunun dışında, 6 Ocak 2020 tarihinden itibaren PlayStation Plus aboneleri, Uncharted: Nathan Drake Collection ve Goat Simulator’u kütüphanelerine ekleyebilirler. Bu iki oyun, 3 Şubat 2020 tarihine kadar ücretsiz. PlayStation Plus aboneliğiniz devam ettiği sürece bu oyunları oynamaya dilediğiniz gibi devam edebilirsiniz.

Nathan Drake Collection, gerçekten kaliteli bir yapım. Oyun 10 üzerinden 8 – 9 arasında değerlendirilmiş durumda. Naughty Dog’un hikaye anlatıcılığında ustalaştığı bu oyunu, daha önce oynamadıysanız kesinlikle tavsiye ediyoruz. Öte yandan Goat Simulator, kahkahalara boğulabileceğiniz bir keçi simulator oyunudur. Oyunun tuhaf olduğunu inkar etmek, mümkün değil. Ama etrafı dağıtan, kaos çıkaran ve patlamalara neden olan bir keçi olarak neler yapabileceğinizi merak ediyorsanız, bi’ deneyin deriz.

Türkiye’nin oyun gündemini Oyunpat’tan takip edin! Oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri ve çok daha fazlasını sitemizden takip edebilirsiniz. Takipte kalın!

https://oyunpat.com/2020/01/02/playstation-4-ocak-2020-ps-plus-oyunu-aciklandi

Haber ile ilgili tüm detaylara hemen buradan ulaşabilir, detaylıca haber hakkında bilgi edinebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için bizleri takipte kalın! Ayrıca eğer hala Oyunpat resmi Discord kanalında değilsen, çok şey kaybediyor olabilirsin! Hemen buraya tıklayarak Oyunpat'ın resmi Discord kanalına katılabilir, çeşitli arkadaşlıklar edinebilir, çeşitli sohbetler kurabilirsin.