Prototype - %100 Bitirilmiş Kayıt Dosyası

Anathory

Grafik Tasarımcısı
Seviye 0
16 Aralık 2017
119
0:35
0
20
Dünya
forum.oyunpat.com
Fradue#7128
fraduedelou
necatikcl
Credits
0

0000008854.1920x1080.jpg

Ölüm makinesini unutmadınız değil mi?
Bundan önceki konumda nam-ı değer Prototype'ı tanıtmıştım. O konuya gitmek isterseniz tıklayın. Ayrıca o konuda sizlere oyunun kayıt dosyasını vereceğimi de söylemiştim. Oyundan sıkılmış, bıkmış biri olabilirsiniz. Çünkü hikayesi güzel, ama zor iş be. "Kim şimdi hikaye yapacak ki?" diyebilirsiniz, hatta dediniz. Bu yüzden sizlere hikayenin son bulduğu, yani bitirilip her yükseltmenin yapıldığı bir kayıt dosyası vereceğim.

0000008856.1920x1080.jpg

Geldik Prototype'ın kayıt dosyasına
Buraya tıklayarak
edinebileceğiniz kayıt dosyası, tüm görevlerin bittiği ve tüm yükseltmelerin yapıldığı bir kayıt dosyası. İstediğiniz gibi katliam yapabilir, ortalığı kan gölüne çevirebilirsiniz. Tabii bundan önce virüs var mı yok mu bakın bakalım. Kontrol ve indirme bağlantılarını da verdiğimize göre nasıl kuracağınızı da verelim. Aslında kurulum baya basit. İndirdiğiniz dosyanın içindekilerini direk "C:\Kullanıcılar\KullanıcıAdı\Belgeler\Prototype" dizinine çıkartın. Sonra oyuna girin, tadaa! Oyundaki tüm görevler ve yükseltmeler an itibariyle girdiğiniz kayıt ile sonlanmıştır!

0000008853.1920x1080.jpg

Bu konumda çoğu kişinin oyunu bitirmekte zorlandığı Prototype'ın kayıt dosyasını verdim. Umarım zevkli bir oyun yaşarsınız. Prototype'ın sistem gereksinimleri yakında! İlgilenirsen bak derim!

İyi forumlar!

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Orpention