PUBG'nin PC'deki Stabil Sürümü İçin Gelecek İlk Güncelleme Ufukta Göründü!

Anathory

Grafik Tasarımcısı
Seviye 0
16 Aralık 2017
119
0:35
0
20
Dünya
forum.oyunpat.com
Fradue#7128
fraduedelou
necatikcl
Credits
0

pubg.jpg
başlık.jpg

PUBG'yi çoğunuz biliyor değil mi? Ah pardon, hayatta kalmanın eğlenceye dönüştüğü PUBG'yi bilmemek mümkünmüş gibi sordum bende. Peki size PUBG'nin stabil sürümü için ilk güncelleme yolda desem ne dersiniz? Evet, PUBG'nin PC'deki stabil sürümü için gelecek ilk güncelleme ufukta görünmeye başladı. İsterseniz çayınızı alın ve çay eşliğinde konu okuyun.

4k-pubg-wanderer-survivor-gas-mask-227.jpg

Geçtiğimiz ay erken erişimi geride bırakan PUBG, yakında ilk güncellemeyi alacak. Bu güncelleme içinde en göze çarpan özelliğin video destekli oyuncu raporlama sistemi olduğunu söyleyebiliriz sanırsam. Artık hileleri noktasına kadar temizlemek isteyen PUBG Corperation, yaptığı açıklamada "Oyundan zevk almanıza engel olan oyuncuların azalması için rapor aracını kullanmayı ihmal etmeyin" diyerek oyuncuları beraber çalışarak hileleri azaltmaya teşvik etti.

Bununla da kalmayıp, Desperado ve Motorcu giysilerini alabileceğiniz 100.000 BP fiyatındaki kasalar oyuna eklenecek. Şu anda güncelleme test sunucusunda deneme aşamasında bulunmakta. Ayrıca PUBG Corperation test sunucusundaki kasaların tamamen deneme amaçlı olduğunu ve gerçek hesaplara aktarılamayacağını da duyurdu. Kasaların içindeki değerleri ve düşme oranları dengelenince kasaların PUBG sunucularına eklenmesi bekleniyor.


Bu iki önemli özelliğin yanında, yeni güncellemeyle birlikte çöl haritasında boş alanlara saklanılması için haritaya bir çok nesne eklenecek. Malum, çöl haritasını eski haritayla karşılaştırmaya kalksak çöl haritasındaki boş yerlerin çok fazla olduğunu ve bu durumun son 10'dakiler için "tavuk parası" bulma şansının oldukça yükselmesine sebep olduğunu söyleyebiliriz. Ek olarak PUBG'deki enerji içeceklerinin tasarımları da değiştirildi.

pubg-player-unknown-battlegrounds-artwork-uhd-4k-wallpaper.jpg


PUBG son güncelleme sayfasına giderek daha fazla bilgi edinebilirsiniz!
Konumu okumakla kalmayıp, bir demlik çay bitirdiğiniz için teşekkürler! İyi forumlar!
 

Ekli dosyalar

Son düzenleme: