Zera

Unknown End,,
Seviye 0
24 Aralık 2017
60
0
0
20
Credits
0


Hepinize Merhaba!
PES 2018
'in yeni modlarından bir tanesi olan Rastgele Seçimli Maç modunu bugün ele alacağım, kahvenizden bir yudum alın ve arkanıza yaslanın, mod geliyor.

Bildiğiniz üzere oyuna gelen yeni bir modlardan bir tanesi de Random Selection Match Türkçe anlamıyla Rastgele Seçimli Maç anlamına geliyor. Arkadaşlarınızla heyecan ve keyif içinde oynayabileceğiniz bir mod.Her şeyi kendi şansınız belirliyor, modun en heyecanlı ve can alıcı tarafı ise seçtiğiniz takım ya da ligden rastgele gelen oyuncular ile yapılan takas turları, ilk önce bir oyuncunuzu koruyor daha sonra almak istediğiniz oyuncuyu seçiyor eğer istediğiniz oyuncuyu karşı taraf korumadıysa istemediğiniz bir oyuncu ona gidiyor oyuncu sizin takımınıza geliyor şanslısınız ya da seçtiğiniz oyuncuyu koruduysa vay halinize! karşı tarafın çöp olarak hitap edilen oyuncuyu size gönderiyor, bir de rakibin sizden alacağı oyuncuyu doğru tahmin edemeyip oyuncuyu rakibe kaptırmak insanı çileden çıkartıyor eğer doğru tahmin edenlerdenseniz şanslısınız istemediğiniz çöp bir oyuncu karşı tarafa gidiyor, böylece takas turları sona eriyor.

Eğer bu modu daha yakından görmek isteyenler varsa farenizi biraz aşağıya indirin ve tek tek gösterdiğim adımları resimler ile birlikte takip edin!

Öncelikle logo ve formamızı temsil edecek birer takım seçiyoruz.Bu forma altında hangi takım, lig ya da milli uyruktan rastgele seçimle gelecek olan oyuncular için takımları seçiyoruz.Takımlarımızı seçtikten sonra bizden takas turlarının kaç tur olmasını istediğimizi soruyor bunu 1 ve 3 arası olarak ayarlayabilirsiniz.Rastgele gelen oyuncuları heyecanlar içerisinde bekledik ve gelen oyuncular böyle, şimdi ise en iyi 3 oyuncumuz geliyor...İşte karşınızda takımdaki en iyi 3 oyuncumuz bu oyuncuları korumamız çok zor olacak, hemde çok zor..Takas turlarında istediğiniz oyuncuyu, koruyacağınız oyuncuyu ve istemediğiniz oyuncuyu seçiyorsunuz ve turun sonuçları açıklanıyor, maalesef ne ben, ne de rakip oyuncularımızı koruyamadık oyuncular takas oluyor..Ve artık konunun bittiği yere geldik, artık oyun planına girip oyun planı ve oyun ayarlarını tamamlayıp oyunu başlatın ve maçınızı keyifle oynayın! Bir o kadar heyecanlı, bir o kadar can alıcı bir moddu.

Görüşmek Üzere!

İyi forumlar!
 
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Wolf ve Anathory