Rust Nedir?

Zera

Unknown End,,
Seviye 0
24 Aralık 2017
60
0
0
20
Credits
0

Hepinize Merhaba!
Rust hakkında bilginizi çoğaltmak istiyorsanız doğru yerdesiniz sadece biraz aşağı inin, eğer Rust'ın sistem gereksinimlerini merak ediyorsanız sizi buraya alalım.

Rust, bir hayatta kalma oyunudur, 11 Aralık 2013'te geliştiricileri Facepunch Studios tarafından öne sürülmüştür. İlk olarak Mac, Linux, Microsoft Windows'a yayımlandı o zamanlar oyun alphaydı (alpha daha tam oyun olmamış) ilerleyen zamanlarda tam oyun oldu ve PC için oyunu çıkardılar. Grafik tasarımcıları Garry Newman, başlangıçta oyun güncellemelerinden sıkılmış olan oyunculara kızmış ve ortaya değişik olaylar çıkmıştı ardından olaylar tatlıya bağlanmıştı.

Rust adlı oyunun DayZ, Minecraft ve Stalker gibi oyunlara biraz benzediği kesin ama oyunun günden güne gelişimi diğer oyunlardan farklılaşıyor. Oyunda vahşi doğanın ortasında elinizde sadece bir meşale, taş ve sağlık malzemeleri ile başlıyorsunuz, sonrasında adım adım basamakları geçiyorsunuz, avlanmak için taş balta, yay ve modern silahlara ihtiyacınız olacak, en düşük seviyeden en yüksek zirveye kadar yolunuz var.

Oyun içerisinde multiplayer ya da singleplayer oynayabileceğiniz iki tür var, isterseniz arkadaşlarınızla multiplayerde oyunun zevkini çıkarabilirsiniz veya singleplayer de oyunu tek başınıza keşif edebilirsiniz tamamen size kalmış.

Oyunun Steam adresine ulaşmak için buraya, oyunun resmi sitesine ulaşmak içinse buraya tıklayın.

İyi Forumlar!

Son düzenleme:

Orion

Sunrise.
Seviye 0
Seviye 1
9 Aralık 2017
149
85:06
0
Credits
0
Rust güzel oyundur ama 2013'te çıkıpta hala erken erişimde olması biraz tuhaf.

Synotik

Seviye 0
Seviye 0
12 Aralık 2017
35
0
0
26
Credits
0
Rust'da. Türklere karşı bir olgu var. Ve oyunun adminleri resmen. Türkleri sevmiyor, oyunda sırf. Türk olduğum için perma ban yedim.