Sonunda geliyor! PS5 İçin Resmi Başvuru Yapıldı

Oyunpat

Kıdemli Yetkili
Kıdemli Yetkili
Seviye 0
26 Haziran 2019
178
32:15
0
19
Credits
0


Sonunda geliyor! PS5 İçin Resmi Başvuru Yapıldı

Uzun zamandır konsol oyuncularının heyecanla beklediği PlayStation 5 için ilk adımlar atılmaya başlandı. Hatta PlayStation CEO’su Jim Ryan, geçtiğimiz CES 2020’de PS5‘in logosunu açıklamıştı. Bu açıklama, PS5 hakkında konuşulan asılsız iddiaları bir kenara atıp, artık oyuncuların beklediği PS5’in geleceğini tüm oyunseverlere duyurmuş oldu. Tabii ki PS5’in ne zaman çıkacağı ise oldukça merak ediliyor.

PS5


LetsGoDigital tarafından sızdırılan belgeye göre; Sony, PS5 için İsviçre Federal Fikri Mülkiyet Enstitüsü’ne marka başvurusunda bulundu. Sızdırılan belgeye göre Sony, bu başvuruyu 3 farklı bölüm altında yaptı. Bunlar; etkileşimli bilgisayar yazılımı, bilgisayar ve video oynatıcı, interaktif eğlence olarak adlandırılabilir.Çok yakın bir zamanda PS5’in etkinlik aracılığıyla duyurulacağına dair iddialar bulunuyor. Ancak Sony, bu iddiaları ne kabul ediyor, ne de reddediyor. Daha önce PS5’in logosunun açıklanması ve yapılan bu başvuru ile birlikte artık gönüllerin efendisi yakın bir zamanda geliyor diyebilirim. Gün geçtikçe bu konu hakkında elbette daha fazla detay öğreneceğiz ve bu detayları siz okuyurlarımıza bildireceğiz.

https://oyunpat.com/ps-5-resmi-basvurular-yapildi

Haber ile ilgili tüm detaylara hemen buradan ulaşabilir, detaylıca haber hakkında bilgi edinebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için bizleri takipte kalın! Ayrıca eğer hala Oyunpat resmi Discord kanalında değilsen, çok şey kaybediyor olabilirsin! Hemen buraya tıklayarak Oyunpat'ın resmi Discord kanalına katılabilir, çeşitli arkadaşlıklar edinebilir, çeşitli sohbetler kurabilirsin.