Stardew Valley | Bir Miras İle Başlamak

Puding

Seviye 0
Seviye 0
7 Ocak 2018
21
0
0
17
Credits
0


Büyük babamız öldü. Artık onun Stardew şehrindeki arsası bize ait. Arsayı satıp paraları yemiyoruz elbet. Bir miktar tohum, balta ve çapa ile arsayı ekip biçmeye başlıyoruz...

Bir çiftçinin yükselişini görmeye hazır mısınız?

Çiftçilerin çok çalıştığını hepimiz biliyoruz. Ekmek parası çıkarmak için toprağı ekmek ve biçmek kadar zorlu bir şey yok. İşte Stardew Valley ile birlikte belki onları biraz daha fazla anlamaya başlayabiliriz. Çok sevdiğim bir insan sayesinde keşfettiğim ve benim de oynamak için sabırsızlandığım bu oyun, ConcernedApe tarafından geliştirildi ve yayıncılığı ise Chucklefish üstlendi. Oyunun 26 Şubat 2016 tarihinde çıktığını söylemeden geçemeyeceğim.

Stardew Valley, içinde bulundurduğu enerji sistemi çok daha ilginçleşiyor. Mesela bir elektrik direğine bir yıldığım çarparsa pil kazanıyoruz ki, sonralarda ise bu pilleri basit eşyaları geliştirmek için kullanacağız.


Çiftçilikden ziyade başka işlerimiz de var. Mesela oyunda evlenebiliyoruz ve hatta karımızı öpebiliyoruz. Maden kazıyoruz. Unutmadan, madende indiğiniz her 5 katta bir oyun otomatik kaydoluyor.

Bunların yanı sıra bahçe tasarımı yapmak, tavuklar satın almak ve çok daha fazla içeriğe sahip olduğu için Stardew Valley, belki de size GTA 5'ten çok daha fazla eğlence verebilir.



Şu an 24 lira olan Stardew Valley'i kesinlikle deneyin derim. Fakat pahalı geldiyse indirimlerde şansınızı deneyebilirsiniz. Oyunun Steam adresi için buraya tıklayın.

İyi forumlar dilerim oyunpatlar!
 

Orion

Sunrise.
Seviye 0
Seviye 1
9 Aralık 2017
149
85:06
0
Credits
0
Giriş kısmı çok etkileyici olmuş. Keşke indirimlerde alabilseydim Stardew Valley'i.
 
  • Beğen
Tepkiler: Puding