The Forest | It's Wild Nature Game.

Puding

Seviye 0
Seviye 0
7 Ocak 2018
21
0
0
17
Deneyim Puanı
0


Türünün Son örneği diyebiliriz değilmi dostlarım.

Son zamanlar da çok fazla iyi bir survival oyunu yoktur, bunu her kes biliyor diyebiliriz. Bunun için yeniden The forest'ı yeniden tanıyalım dedik. The forest 2014 yılında steam kategorilerine eklenmiş, aynı zamanda oyuncuların kalbini kazanmıştır.
Oyunumuzun hikayesine uçakta başlıyoruz. Sakin ve huzurlu bir uçakta uçuyorken bir anda kaza ile karşılaşıyoruz ve artık bir adaya düşüyoruz. 1080P de oynayanlar için ise çok şanslısınız diyelim ve geçelim. Asıl story şimdi başlıyor diyebiliriz.


Haydi kayıp çocuğu bulalım
Bulması o kadar da kolay olmayan bu evladımız için gerekli materyaller baya fazladır. Odun kesmek, tuzak kurmak, susuzluk'tan kaçınmak ve dahası. Ancak en zoru da çocuğu bulmak diyebiliriz çünkü en son bölüm orası olucak'tır. Bir Mağara içinde maceralara girip. Çeşitli canavarlara karşı savaşıp çocuğu kurtarmalıyız.


Birde bu canavarlar nedirler ?
Oyunda çoğunlukla gece vakitlerinde veya öğlenden sonra bizi aşırı derecede zorlayacak varlıklar dır. Çoğunlukla Yapay Zeka çoğunlukla item kaybetme üzerinde etkili olmuştur. Nedense Endnight games bu konuda üstlerine yok diyelim.

İyi günler. Konumu beğendiyseniz ne mutlu bana. Beğenmeyenler de kısa bir şekilde anlatsınlar dostlarım.