Türünün Hakkını Veriyor - Darwin Project Nedir?

Orion

Sunrise.
Seviye 0
Seviye 1
9 Aralık 2017
150
85:06
0
Deneyim Puanı
84
oyunpat.png

darwin_project-game-screenshot-(2093).jpg

Son zamanların en yaygın oyun türü: Hayatta Kalma

Tek bir oyunun tüm piyasaya etki edebileceğini hiç düşündünüz mü? Hayatta Kalma veya Battle Royale türündeki oyunların yaygınlaşmasının en büyük sebebi, şüphesiz PlayerUnknown's Battlegrounds'ın patlama yapması olarak gösterilebilir. Ama Darwin Project, PlayerUnknown's Battlegrounds rekorlar kırmadan, patlama yapmadan önce tanıtılan bir oyun. E3 2017'de tanıtılmıştı.

Çıkış tarihi tam olarak belirlenmeyen, sistem gereksinimleri de tam yerine oturmayan Darwin Project, diğer Hayatta Kalma ve Battle Royale oyunlarının aksine bu türlere yeni bir soluk getiriyor. Daha fazlası için okumaya devam edin.

thedarwinproject1.jpg

Bana Long Dark'ı anımsattı açıkçası bu oyun. Karlı havası ile ona çok benziyor. Veya karlı oyun denince aklıma ilk o geldiği için ben öyle düşünüyorum. Aynı Long Dark gibi soğuk havayla mücadele ediyoruz. Karakterimiz üşüyor ve onu ısıtmak için ateş yakmamız gerekiyor. Ağaç kesiyor, tuzaklar kurmamız gerekiyor. Saldırı ve savunma için ok yapmamız gerekiyor ki hem karşımızdakini hezimete uğratabilelim hem de kendimizi savunabilelim. Anlayacağınız basit haritaya in, yağmala ve sona kal tarzı bir oyun değil. Daha farklı, içine çeken ayrı bir zorluk var bu oyunda...

Rakiplerinden ayıran bir diğer özelliği ise, haritaya 100 kişi değil 10 kişi iniyoruz. Umarım rakipleri bulamama gibi sıkıntılar çıkmaz. Oyunun yapımcısı Scavengers Studio, her ne kadar 2015 yılında kurulsa dahi bu ilk oyunları olacak.

the-darwin-project.jpg

Uzun süredir üzerinde çalışılan Darwin Project'in doğru kartları oynarsa başarılı olacağından hiç şüphem yok. Henüz Steam'de bulunmasa dahi oyunun yapımcısı yakında Steam'e geleceğini söylüyor. Kim bilir? Oyunun fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Peki ya sizce Darwin Project'in geleceği parlak mı?

Puding

Seviye 0
Seviye 0
7 Ocak 2018
21
0
0
17
Deneyim Puanı
0
Güzel konu olmuş, tanıtım olarak başarılısın dostum takdir ediyorum.

Son düzenleme: