Varus - Üst Koridor Oynanış (Yeni Rünlerle)

Synotik

Seviye 0
Seviye 0
12 Aralık 2017
35
0
0
26
Credits
0

Varus'un şehri yıkıldıktan sonra insanlardan intikam alıp soylarını tüketmek için sürekli yola çıkmasını saymazsak. 2017'de çıkan trailer videosunda eşcinsel ve aslında aşkı için hayattan vazgeçmiş birisi olduğunu öğrendik. Hafızasını kaybettikten sonra sevdiği kişiyi bir daha göremez ve hatırlamayamaz olmuştur. Varus'un bu üzücü durumu bazı ülkelerde yayımlanmadı.


Minik bir açıklama;

Normalde Varus Alt Koridorda oynanır fakat yeni rünler sayesinde Üst Koridorda çok güçlü olduğu için bende kazanmanızı ve lig yükselmenizi istediğim için Üst Koridor şeklini anlatıcam. Şimdiden iyi oyunlar. Dilerseniz anlatıma geçelim...

Üst Koridor Varus'da en önemli şeylerden bir tanesi minyondur. Çünkü zaten girdiğiniz Rün sayesinde biraz Tank olucaksınız ve hasarınız yüksek olucak ve sürekli minyona abanıcaksınız bir süre sonra zaten çok fazla vurmaya ve rakiplerinizi yok etmeye başlayacaksınız. Şimdi fulleyeceğiniz ilk olarak Q yeteneğiniz ve bitireceğiniz ilk item Guinsoo'nun hikmeti. Neden mi? Varus'un W pasifi siz 3 yaptğınızda Q veya E attığınızda rakibinize ekstra hasar verir. Girdiğiniz Rün sayesinde hem rakibe ekstra hasar hemde yakma vericeksiniz.

Gireceğiniz Rün Azim:dev isimli Ründür.

2. İtem ise Donmuş Balyoz rakiplerinizi her vuruşunuzda (Düz vuruşları dahil) yavaşlatıcaksınız ve Guinsoo'nun hikmeti sayesinde hızlı ve 2'li, 2'li vuracağınız için ve Donmuş Balyoz size ekstra can verdiği için avantajlı olacaksınız.

Üst Koridor Varus'da sürekli olarak pasif olmanız gerekiyor (Erken oyunda) Yoksa sürekli gank yersiniz ve tilt olursunuz hep geride oynayıp farm yapmak zorundasınız daha güçlü olmak için.

Şimdide neden bu kadar kısa olduğunu anlatıyım. Çünkü anlatılacak bir şey yok. Burdaki bilgilerle şu anki metada Bronz'dan Plat 3 rahat bir şekilde çıkabilirsiniz (Türkiye Sunucusu için geçerlidir)

En detaylı şekilde Alt Koridor konusu gelicektir takipte kalın!