Warface Nedir ve Yenir mi?

Javelin

spirit of storm.
Sistem Yöneticisi
Seviye 1
9 Aralık 2017
150
73:48
0
18
İstanbul, Türkiye
Deneyim Puanı
44
oyunpat.png

warface-11.jpg

Operasyonlar, PvP ve PvE modları ile Warface!

Warface, 2013 yılından beri piyasada bulunan bir oyun olsa dahi ülkemizde pek bilinmiyor. Eğer oyunda oynarsanız tüm oyuncuların adlarını ezberlersiniz ki, ben bunu yaşadım.

Benim fikrimi soracak olursanız Warface, şu an piyasada bulunan tüm MMOFPS oyunlarından daha güzel. Bunun sebebi Operasyon denen bir mod olması. Hikaye modu olarak görebilirsiniz. Ayrıca oyunda kayabiliyor ve sürünebiliyorsunuz. Bu da oyuna bağlayan cinsten.

3617726-warface-wallpapers.jpg

Madem bu modları övdük, biraz daha açalım mı?

Operasyon Modu

Operasyon modları, oyunda rütbe atlamak için en önemli oyun modu. Diğer oyun modlarına kıyasla daha zor ve çok daha eğlenceli. Aynı operasyonu daha zorlu şekillerde oynayabileceğinizi biliyor musunuz?

Zorluk Seviyeleri
Normal < Zor < Kabus < Cinnet

PvP Modu
Warface
ile Blackwood arasındaki savaşlarda çetin ve sert geçen çatışmalara katılın ve boy gösterin! Alışıldık çatışmalara kıyasla şimdi PvP modu daha zor ve daha hızlı geçiyor. Ayrıca oyun sırasında istediğiniz zaman başka sınıflara geçebilirsiniz.

Keskin nişancı olmuyor mu? Pompalı kullan!

PvE Modu
Daha kolay veya daha zor bir görev seçin ve Blackwood'u ağır bir hezimete uğratın! Gittiğiniz bir görevde karşınıza zorlu düşmanlar ve bir ağır silahlı çıkabilir. Ya da kendinizi bir anda kocaman bir mekanik yaratığı öldürmeye çalışırken bulabilirsiniz.

not*: Operasyon ve PvE modlarında kabus ve cinnet zorluklarına geçtiğinizda artık kendi arkadaşlarınıza zarar verebiliyorsunuz. Bu da mermilerinizi artık daha dikkatli fırlatmanızı ve takım arkadaşlarınınızın size kızgın olmaması için önemli!

db14dff4ade2c4f2cbb1875b326688c3.jpg

Burada bahsettiğimiz basit bilgilerin yanı sıra daha fazla bilgi için oyunun sitesine gitmeyi unutmayın. Buraya tıklayarak gidebilirsiniz. Ayrıca oyuna yeni kayıt olacaksanız veya başka bir hesaba geçmek istiyorsanız EasterGamersTV'nin kayıt bağlantısıyla toplamda 200 TL değerinde bir envantere sahip olabilirsiniz.

Kayarken vurduğunuz adamlar bini bulsun!
İyi forumlar.

Tepkiler: ByZiya

ByZiya

Yönetici
Seviye 0
12 Aralık 2017
201
0:02
0
Deneyim Puanı
0
Bence aynı başlık türünü iki kere kullanmamalısın. Hani olur ya sınıfta, bir çocuk espri yapar da herkes güler. Bir daha yaptığında hiç kimse gülmez. Bu da onun gibi. "Yenir mi?" lafını kullanmamalısın bence. Onun dışında güzel konu olmuş, tasarım ve saire.

İyi forumlar. :)

Tepkiler: Javelin

Javelin

spirit of storm.
Sistem Yöneticisi
Seviye 1
9 Aralık 2017
150
0
18
İstanbul, Türkiye
Deneyim Puanı
44
Bence aynı başlık türünü iki kere kullanmamalısın. Hani olur ya sınıfta, bir çocuk espri yapar da herkes güler. Bir daha yaptığında hiç kimse gülmez. Bu da onun gibi. "Yenir mi?" lafını kullanmamalısın bence. Onun dışında güzel konu olmuş, tasarım ve saire.

Ancak bu bir seri. Vakit buldukça oyunların rehber ve inceleme karışımı "Yenir mi?" konusunu açıyorum.

Tepkiler: Fradue

ByShawn

Seviye 0
Seviye 0
16 Aralık 2017
120
0
0
www.youtube.com
Deneyim Puanı
0
Bu güzel bilgiler için teşekkür ederim. Warface' i bir yerden duymuştum. Çok merak etmiştim. Artık nasıl bir oyun olduğunu biliyorum :)

Javelin

spirit of storm.
Sistem Yöneticisi
Seviye 1
9 Aralık 2017
150
0
18
İstanbul, Türkiye
Deneyim Puanı
44
Oyundaki sanırım en sevdiğim mod Pvp modu... Oyundaki deneyeceğim.

Bilgilendirme için sağol'un.
Ellerine sağlık değerli yöneticim. Başarılarının devamını dilerim.
Güzel konu o zaman. :)
Bu güzel bilgiler için teşekkür ederim. Warface' i bir yerden duymuştum. Çok merak etmiştim. Artık nasıl bir oyun olduğunu biliyorum :)
Warface Türkiye yeni bir kampanya düzenlendi. Yeni kayıt olanlara 250 ₺ değerinde bir envanter hediye ediliyor. Detaylar için sizi buraya alalım.

Tepkiler: DwordGG