x

Bluter

Seviye 0
Seviye 0
1 Şubat 2019
32
101:05
0
Bluter#0074
Deneyim Puanı
149
Şahsen ben oyunu hiç sevmedim. Önceki oyun ile farkı neredeyse yok. Sadece birkaç Far Cry 3 animasyonu ve mekaniği getirilmiş. Onun dışında diğer hayatta kalma oyunlarına çok benzer. Materyal sistemi is kötü durumda. Post-apokaliptik bir yerde olduğunuzu hissedemiyorsunuz. Atmosfer kötü değil. Hikaye ise çok sıradan. Devamı da var elbet fakat, benim görüşlerim bunlar. Oyun bedava olsa bile indirmem.

Akhilleus

Seviye 0
Seviye 0
22 Şubat 2019
10
8:41
0
17
Deneyim Puanı
89
Şahsen ben oyunu hiç sevmedim. Önceki oyun ile farkı neredeyse yok. Sadece birkaç Far Cry 3 animasyonu ve mekaniği getirilmiş. Onun dışında diğer hayatta kalma oyunlarına çok benzer. Materyal sistemi is kötü durumda. Post-apokaliptik bir yerde olduğunuzu hissedemiyorsunuz. Atmosfer kötü değil. Hikaye ise çok sıradan. Devamı da var elbet fakat, benim görüşlerim bunlar. Oyun bedava olsa bile indirmem.
Bende eleştiriyi yazarken objektif olarak yazdım, azıcık yorumlama kattım. Fakat çoğunluğu genel hatlardı, eğer benim fikrimi sorucak olursak bence de diğer oyunlardan farkı olmayan sönük bir oyun olmuş.

Orion

Sunrise.
Sistem Yöneticisi
Seviye 1
9 Aralık 2017
150
85:06
0
Deneyim Puanı
84
Konsept açıkçası hoşuma gitti. Hem sunum hem de içerik bakımından geliştirirsen tadından yenmeyeceğini söylemek gerek. :))