Byilmaz91 kullanıcısının son içeriği

1. Byilmaz91

Rainbow Six Siege'de Battle Royale modu görür müyüz?

Artık oyun dünyası öyle bir konsept aldı ki yakında hemen hemen her oyunda Battle Royale görebiliriz, CS:GO gibi bir oyunu çevirip battle royale haline getirdiler, sanırsam diyecek pek fazla söz yok.
  2. Byilmaz91

Sony PlayStation 5 İçin Hangi Tür Oyunlar Getirecek?

Şu anlık PlayStation 4 platformunun bir 2 sene daha ömrü var, zira PlayStation 5'i beklenenden erken bir tarihte yayımlarlarsa güzel bir çıkış elde edebilirler, ama asıl soru şu olmalı, önceden çıkış yapan oyunlar PlayStation 5'e ayak uydurabilecek mi?
  3. Byilmaz91

Bu Hafta Neler Oldu? Oyun Gündemi #1

Karşınızda 11-17 Şubat, haftalık oyun gündemi! Gelişmeleriyle beraber bu haftanın enlerini sizler için derledik, açıkçası bu hafta bizler için çok önemli gelişmeler yaşandı; Metro Exodus 15 Şubat tarihinde bizler için piyasaya sürüldü, aynı şekilde Far Cry New Dawn ise yine aynı günde çıkış...
  4. Byilmaz91

Geceye bir şarkı bırak - Sabit Konu!

İstediğiniz şarkıyı "https://www.youtube.com/watch?v" şeklinde direk buraya kopyala yapıştır yaparsanız, benim gibi direkt olarak paylaşabilirsiniz. Yorumunuz için teşekkürler.
  5. Byilmaz91

Geceye bir şarkı bırak - Sabit Konu!

Selamlar! Bu konu altında dertlerinizi, üzüntülerinizi ve her türlü ruh halinizi sadece bir şarkı ile paylaşabilirsiniz. Konu içerisindeki kurallar; Video ve şarkı paylaşımı hariç ileti atmak yasaktır, kullanıcı isterse şarkının altına kendi yorumunu ekleyebilir. Konuyu saptırmak yasaktır. Konu...
  6. Byilmaz91

Far Cry: New Dawn İnceleme!

Her şey bir kenara Far Cry 3 olayına kesinlikle katılıyorum, zaten Far Cry 4'ten sonra senaryoyu sapıtıp ne yapacaklarını şaşırdılar. Far Cry primal güzel bir yapımdı ama bana kalırsa Far Cry da yavaş yavaş Assassin's Creed gibi bozuyor. Daha neler göreceğiz acaba?
  7. Byilmaz91

Minecraftta Hamachi kullanmadan nasıl arkadaşımla oynarım?

Güzel bir sistem, aslında hamachi birçok sorun barındırabiliyor, böyle işlerin web sitelerden kolaylıkla halledilebilir olması güzel.
  8. Byilmaz91

Atabeyi kimdir?

Skol!
  9. Byilmaz91

Atabeyi kimdir?

Azmin ve Disiplinin insan bedenindeki hali, Dostum benim. İyi ki tanımışım seni.
  10. Byilmaz91

Byilmaz91 Kimdir?

Selam! Ben Barboros yılmaz! Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Bilgisayarlar hakkında pek çok bilgiye sahip ve bildiklerim dışında kendimi bilmediklerimle donatma konusunda çalışmaktayım. Bu süre zarfında gerek internet siteleri, gerek...
  11. Byilmaz91

Gençlik/ Hayatta Kalma/ Orta Çağ/ Erotizm Temalı En İyi Yabancı Dizi Önerileri

İş güç derken sıkılmadın mı? Hadi ama, biraz oturup dinlenmeye herkesin ihtiyacı var, bu konumda sizlerin beğenebileceğinizi düşündüğüm birçok kategoriyi barındıran yeni nesil yabancı dizi önerilerimi derledim hadi başlayalım! 1. Sex Education İlk defa 11 Ocak 2019 tarihinde gösterime çıkan...
  12. Byilmaz91

Çukur yeni bölüm hakkında düşünceleriniz[Spolier/Yeni Bölüm Fragmanı içerir]

Güzel aksiyonlu gidiyor da artık akşın değil action istiyoruz :)