EmrErbul kullanıcısının son içeriği

1. EmrErbul

Counter-Strike: Global Offensive Alacaklar İçin Bilgilendirme

Merhaba arkadaşlar, ben Emre bugün Counter-Strike: Global Offensive oyunu alınırmı alınmazmı hakkında bilgi vereceğim inşallah herkes için yararlı bir konu olur. Counter-Strike: Global Offensive Alınırmı? Counter bildiğiniz üzere PlayerUnknown's Battlegrounds dan önce çok ünlüydü...
  2. EmrErbul

PlayerUnknown's Battlegrounds v1.0 Yeni Güncelleme Hakkında Bilgilendirme

Merhaba arkadaşlar, ben Emre bugün PlayerUnknown's Battlegrounds hakkında bir kaç bilgi vereceğim inşallah herkes için yararlı bir konu olur. PlayerUnknown's Battlegrounds Genel FPS Oyunda FPS sıkıntısı vardı beta sürümünde iken fakat 1.0 a geçtikleri gün sıkıntı bitti bu da birden fazla...
  3. EmrErbul

Counter-Strike: Global Offensive Hileler Hakkında Bilgilendirme

Merhaba arkadaşlar, ben Emre bugün Counter-Strike: Global Offensive de olan hileci arkadaşlar hakkında bir kaç bilgi vereceğim inşallah herkes için yararlı bir konu olur. Counter strike Hilecileri Counter'da bildiğiniz üzere 5 maçtan 3 maçına hile geliyor bunun sebebi ise gabenın buna izin...
  4. EmrErbul

Skript Eklentisi |Hakkında Bilgi|

Merhaba arkadaşlar , ben Emre. Bu konumda sizlere Minecraft oyunundaki komutları daha kolay hale getiren Skript adlı eklentiyi tanıtacağım inşallah herkes için yararlı bir konu olur. Skript Hakkında Bilgiler Skript adlı eklenti size minecraft sunucunuzda herşeyi yaptırabilir mesela...
  5. EmrErbul

Discord Linkim : Elv0x | Emre #3725

Discord Linkim : Elv0x | Emre #3725
  6. EmrErbul

World Edit Eklentisi |Hakkında Bilgi|

Merhaba arkadaşlar , ben Emre. Bu konumda sizlere minecraft oyunundaki yapı yapma işlemlerini daha kolay hale getiren eklentiyi tanıtacağım inşallah herkes için yararlı bir konu olur. World Edit Hakkında Bilgiler World Edit bütün minecraft kullanıcılarının kullandığı bir...